Minust.GFRANQ_SUNTWIST_52377977_DEER_NOSE Kes ma olen? Illusionist või mustkunstnik? Maag või võlur? Aga võib-olla üleüldsegi lihtsalt selline artist, kes mängib inimmõistusega, kustutades piire reaalsuse ja väljamõeldu vahel ning sundides seda imedesse uskuma. Iga minu maagiaetenduse külaline otsustab seda enda jaoks ise ning seejuures ka oma valiku õigsusesse siiralt usub. Sest see on ju see, millesse me ju ka täiesti reaalselt usume.

Minu esinemiste repertuaar on lai ning see hõlmab endas nii väiksemaid kaarditrikke kui ka grandioosseid illusioone. Põhiliselt spetsialiseerun ma vaimsele maagiale, mõtete äraarvamisele ja psühholoogia ja illusioonide abil inimese teadvusele mõjutamisele. Minu lemmikžanr on jutustav, kuna see võimaldab publikuga suhelda ja ka publikut oma maagilisse protsessi ning illusioonide muinasjutulisse labürinti hõlmata. Minu lemmikpublikuks on täiskasvanud inimesed — lapsed usuvadki imedesse nagunii ning neid ei ole raske kaasa tõmmata. Täiskasvanutega on aga kõik palju keerulisem, kuna vanusega karastuvad ka inimesed ja kaotavad selle sära silmades ja usu imedesse, mis lastel olemas on. Ja kui sõnulseletamatult meeldiv on siis jälgida seda, kuidas inimestes taas see imede ootus ellu ärkab, kuidas nad argimured unustavad ning tänulikult illusioonide ja imede maailma suunduvad.

Minu jaoks ei ole keeruline Teie sünnipäev, firmapidu või pulmapidu tõeliseks ekstravaganzaks, eredaks fantastiliseks etenduseks muuta – selliseks, millest ka Te ise, Teie lapsed, sõbrad, lähedased ja kolleegid võivad ka ise vahetult osa võtta. Ma ei häbene siinkohal öelda, et kui lubate mul Teie külaliste tähelepanu mõneks ajaks hõlmata, siis saab Teie pidu olema tõeliselt unustamatu. Minu programmi kuulub mitmesugust kaasahaaravat mustkunsti, aga ka selliseid eriilmelisi trikke, mis ei jäta ükskõikseks ei täiskasvanuid ega ka lapsi. Numbrid on dünaamilised ja liikuvad, mis omakorda võimaldab mul töötada kõikvõimalikel lavapindadel ning oma repertuaari Teie peo stsenaariumisse lihtsa vaevaga sisse sulandada.Võta ühendust

Minu lapsepõlv.

Lapsepõlves vaatasin ma lummatult multifilme üleloomulike võimetega superkangelastest ning minu perearhiivis on säilinud fotod, kus ma oma sünnipäevapeol uhkelt Ämblikmehe kostüümis poseerin. Just multifilmikangelaste üleloomulikud jõud jätsid mulle kustumatu mälestuse ning tõenäoliselt olid need ka tuleviku määramisel omamoodi tõukeks — tahtsin õppida selgeks midagi sellist, mis kõigist teistest oskustest erineb ning oma oskusi ka laiemale publikule demonstreerida. Nii kasvaski minu algsest hobist välja midagi palju suuremat: minu praegune elukutse. Sain võimaluse imesid korda saata, isegi kahekordseid imesid. Sest lisaks illusioonide loomisele suutsin ma jõuda selle sisemise lapseni, kes iga täiskasvanu sees peidus on. Mustkunsti armastab vaadata ju pea iga inimene, see tõmbavad inimesi ligi. Ja just sellepärast püüan ma oma vaataja tähelepanu täielikult hõlmata.

Arvan, et edu sõltub omaenda fantaasiatest ja võimalustest. Ärge kartke unistada! Mina viisin oma unistused ellu – sama soovin kogu hingest ka Teile!

11909842_1005701406147114_1421189063_n (1)

Lähedastest.

Ma arvan, et suurim edu siin ilmas on õnnelik lapsepõlv. Ka mul on olnud õnne sündida sellisesse perre, milles lastele juba väikesest peale sisestati selliseid põhiväärtusi nagu armastus, usk ning enese ja teiste austamine. Just see võimaldas mul paljut saavutada ning olla täna seal, kus ma olen. Minu perel ei olnud miljoneid, vanemate sissetulekud olid üsna keskmised, aga siiski arvan, et olime paljudest teistest rikkamad – meil oli hingeline ühtsus ja õnn. Minu vanemad kinkisid mulle mitte ainult elu, aga ka usu endasse ja oma võimalustesse, nad toetasid igati minu uudishimu ja soovi tegeleda armastatuima asjaga.

Ning vaatamata oma hõivatusele leian ka nüüd alati aega soojadeks kohtumisteks oma lähedastega: vanemate, õe, vanaemade ja vanaisadega, teiste sugulastega. Ma austan neid piiritult ning ei väsi neile ütlemast, kui tänulik neile olen ja kui väga ma neid armastan.

Esinemistest vabal ajal arendan ja täiendan oma teadmisi, õpin uute trikkide omandamiseks uusi illusioonide metoodikaid. Siiski moodustab suure osa minu elust ka suhtlemine oma sõpradega. Paljud arvavad, et ilmselt on mul väga palju sõpru, aga see ei ole nii – neid on alla viie ning osad neist elavad ka välismaal. Aga kõik need inimesed on mulle väga kallid ja hingelt väga lähedased. Nad on tõelised sõbrad, kes on valmis mind ära kuulama ja ka igas raskes olukorras toetama, aga samas on nad ka siirad ning ma võtan alati nende kriitikat kuulda. Minu sõbrad on aeg-ajalt ettearvamatud – nagu ka mina. Nad võivad mind mitmeks päevaks „ära röövida“, et saaksin igapäevastest asjadest eemalduda ja puhata. Sest nad tunnetavad, millal mulle seda vaja on. Ning loomulikult tunnen ma end peale selliseid patareide laadimisi palju paremini.

Minu elus on omal kohal ka aktiivne puhkus, mida ma jumaldan. Paintball ja kardisõit, võitluskunstid ja lumelauasõit, jetid ja mööda maailma reisimine – kõik see hoiab mind toonuses ning pakub hulgaliselt elamusi.Võta ühendust

  GFRANQ_SUNTWIST_51732505_CANVAS

Mustkunstiku kärjaar

Olen töötanud assistendina paljude kuulsate illusionistide juures maailma eri nurkades ning sellest olen ma saanud hindamatu kogemuse. Mul on olnud õnne nende meeskonda kuuluda ning nende suurtes illusioonilavastustes osaleda. Sealt on pärit ka minu segastiil ja ebatavaline žanriline mõtteviis, mida ma oma maagiaetendustes kasutan.

Töötanud olen väga laialdaselt — oma võimeid olen saanud publikuga jagada nii Indias, Egiptuses, Türgis, Poolas, Inglismaal, Venemaal, Ukrainas, Lätis, Leedus, Eestis, Rootsis, Soomes ja Valgevenes. Ma ei ole kunagi pikalt ühes kohas paigal ning ka praegusel ajal laieneb minu esinemisraadius pidevalt.